2021 NPC All Star Championships

NPC
Years: 2021 2020 2019

MEN'S BODYBUILDING

Overall Winner
Brian Clark
Heavyweight
1. Adan Martinez
2. Blake Johnson

Light Heavyweight
1. Jeff Davidson

Middleweight
1. Brian Clark
2. Brien Dawson

Novice Heavyweight
1. Blake Johnson
2. John Maus

Novice Middleweight
1. Luke Austenfeld

Masters Over 35
1. Brian Clark

Masters Over 40
1. Brian Clark
2. Jeff Davidson

FIGURE

Overall Winner
Melissa Serrano
Class A
1. Melissa Serrano
2. Arazim Moysen

Class B
1. Kari Wold
2. Brittany Elliott

Novice Class A
1. Arazim Moysen

Novice Class B
1. Brittany Elliott

BIKINI

Overall Winner
Hilda Calderon
Class A
1. Tori Vasbinder
2. Cassandra Mahl
3. Abby Parker

Class B
1. Hilda Calderon
2. Melinda Tilton
3. Abby Smith
4. Noel Vela

Class C
1. Morgan Birlew
2. Britni Skinner
3. Amy Sportsman
4. Laura Hedden
5. Kassie Hillhouse

Class D
1. Madison Branch
2. Amanda Barbieri
3. Brittany Hall

Military
1. Abby Smith

Novice
Allison Stoner
Amy Szutowicz
Eve Brock
Lisette Rosario
Morgan Bazerman
Wislande Letang

Novice Class A
1. Tori Vasbinder
2. Abby Smith
3. Abby Parker
4. Noel Vela

Novice Class B
1. Kassie Hillhouse
2. Charley Heitzman

Novice Class C
1. Madison Branch
2. Rooslana Rusk
3. Britni Skinner
4. Brittany Hall

Masters Over 35
1. Morgan Birlew
2. Britni Skinner
3. Kassie Hillhouse

Masters Over 40
1. Amy Sportsman
2. Laura Hedden
3. Brittany Hall

MEN'S PHYSIQUE

Overall Winner
Reginald Lawson
Class A
1. Eli Vela

Class B
1. Danny Phengvongsa
2. Michael Stults

Class C
1. Reginald Lawson
2. Matt Surface
3. Charles Johnson
4. Johnathan Trimble
5. Roger Barbieri
6. Timothy Huff
7. Matthew Hylton

Military
1. Reginald Lawson

Novice Class B
1. Charles Johnson
2. Johnathan Trimble
3. Roger Barbieri
4. Timothy Huff
5. Matthew Hylton
6. Michael Stults
7. Jason Sumner

Masters Over 35
1. Roger Barbieri
2. Matthew Hylton
3. Michael Stults

Masters Over 40
1. Roger Barbieri
2. Matthew Hylton

MEN'S CLASSIC PHYSIQUE

Overall Winner
Adan Martinez
Class B
1. Dan Ripa
2. Jeff Davidson
3. Brennan Volk
4. Michael Stults

Class C
1. Adan Martinez
2. Johnathan Trimble
3. Timothy Huff
4. Hunter Blair
5. Luke Austenfeld
6. Niles Lindenmuth

Novice Class A
1. Brennan Volk

Novice Class B
1. Johnathan Trimble
2. Timothy Huff
3. Hunter Blair
4. John Maus
5. Michael Stults

Masters Over 35
1. Michael Stults

Masters Over 40
1. Jeff Davidson

WOMEN'S BODYBUILDING



1. Amanda Owen

WOMEN'S PHYSIQUE

Class A
1. Amanda Owen

WELLNESS

Overall Winner
Morgan Birlew
Class A
1. Delissa Bolden
2. Sara Meek
3. Nhi Nguyen

Class B
1. Morgan Birlew
2. Julianne Martin
3. Haley Gauley

Novice Class A
1. Delissa Bolden
2. Sara Meek
3. Nhi Nguyen

Novice Class B
1. Julianne Martin
2. Kaylee Stuckey
3. Haley Gauley
Paige Gridley

Masters Over 35
1. Morgan Birlew
2. Haley Gauley

Masters Over 40
1. Sara Meek